Жаңа тәжірибе және жаңа білім!
Павлодар монтаждау колледжінің арнайы пән оқытушылары ERG for Colleges жобасы аясында біліктілікті арттыру курстарының қатысушылары болды. Екі күндік тренинг Торайғыров университетінің базасында өтеді және жұмыс орнында оқыту педагогикасына арналған. Курс коучинг әдістері мен корпоративтік мәдениетті, жанжалдарды басқаруды, оқу жоспарын құруды және уақытты басқаруды, студенттерді емтиханға әдістемелік және психологиялық дайындауды қамтиды. Оқу аяқталғаннан кейін ПМК өкілдері тиісті сертификаттарды алады

Новый опыт и новые знания! Преподаватели специальных дисциплин Павлодарского монтажного колледжа стали участниками курсов повышения квалификации в рамках проекта «ERG для колледжей». Двухдневный тренинг проходит на базе Торайгыров университета и посвящен педагогике обучения на рабочем месте. В курс включены методы проведения инструктажа и корпоративная культура, управление конфликтами, разработка плана обучения и управление временем, методическая и психологическая подготовка студентов к экзамену. По окончании тренинга представители ПМК получат соответствующие сертификаты.