Павлодар монтаждау колледжінде жалпы білім беретін тоғыз пән бойынша бірінші курс студенттері арасында колледжге қарсы олимпиада өтті. Оның қатысушылары бірден 125 адам болды. Олардың алтауы бірінші, 14-і екінші, тағы 17-сі үшінші орынды жеңіп алды.

– Олимпиада қызықты өтті, – дейді Қызылордадан келген ПМК студенті Ержас Қайнар. — Сұрақтар мен үшін қиын болған жоқ, бірақ олимпиаданың арқасында білімімді сынадым. Қазақ тілінен бірінші орын алғаныма өте қуаныштымын. Мен үшін бұл «өте жақсы» және «жақсы» оқуды жалғастыруға ынталандыру.

Олимпиаданың барлық жеңімпаздары мен қатысушыларын құттықтаймыз, сонымен қатар студенттерге нағыз зияткерлік мереке ұйымдастырған ұйымдастырушыларға алғыс айтамыз!

🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶

В Павлодарском монтажном колледже состоялась внутриколледжная олимпиада для первокурсников по девяти общеобразовательным предметам. Ее участниками стали сразу 125 человек. Шесть из них завоевали первое место, 14 — второе, а еще 17 — третье.

— Олимпиада прошла интересно, — говорит студент ПМК из Кызылорды Ержас Кайнар. — Вопросы для меня были не сложными, но благодаря олимпиаде я проверил свои знания. Очень рад, что занял первое место в казахском языке. Для меня это стимул продолжать учиться на «отлично» и «хорошо».

Поздравляем всех призеров и участников олимпиады, а также благодарим ее организаторов, который устроили для студентов настоящий интеллектуальный праздник!