17.11.2022 жылы көптен күткен іс-шара-Студенттерге арнау өтті. Бұл іс-шара әр студенттің өміріндегі ең жарқын және ұмытылмас кезеңді санаудың бастауы ретінде қызмет етеді. Жарқын эмоциялар мен ұмытылмас әсерлерге толы маңызды және қызықты сәт, Студенттік ұжымдарды біріктіруге үлкен қадам.
Бұл күні барлығы шай ішуден басталды, кейін студенттер Парламентінің басқаруындағы жоғары курс студенттері қызықты квесттер дайындады, олардан өту үшін барлық топтар дискотекаға шақырулар алды.
Студенттік парламент барлық бірінші курс студенттерін ПМК-ның үлкен және тату отбасына кіруімен құттықтайды!!!

17.11.2022 года состоялось долгожданное событие – Посвящение в студенты. Это мероприятие, служит началом отсчета самого яркого и незабываемого периода в жизни каждого студента. Важный и волнительный момент полный ярких эмоций и незабываемых впечатлений, большой шаг к сплочению студенческих коллективов.
В этот день все началось с чаепития, после старшекурсники под управлением студенческого парламента подготовили увлекательные квесты, по прохождению которых все группы получили свои приглашения на дискотеку.
Студенческий парламент поздравляет всех первокурсников с вхождением в большую и дружную семью ПМК!!!