С 16 по 27 октября т.г. преподаватель биологии Павлодарского монтажного колледжа Сусуркиева З.Э. прошла курсы повышения квалификации на базе колледжа ИнеУ. Занятия проводились в оффлайн формате, по завершению курсов педагоги защитили проекты. Ведь повышение квалификации — это ценный опыт и багаж эффективных методик, которые преподаватели будут использовать на занятиях в колледже.

Ағымдағы жылдың 16-27 қазан аралығында Павлодар монтаждау колледжінің биология пәнінің оқытушысы З. Э. Сусуркиева ИнеУ колледжінің базасында біліктілікті арттыру курстарынан өтті.
Сабақтар офлайн форматта өткізілді, курс аяқталғаннан кейін педагогтар жобаларын қорғады. Өйткені, біліктілікті арттыру — бұл оқытушылар үшін колледждағы сабақтарында қолданатын тиімді әдістердің құнды тәжірибесі мен багажы болып табылады.