4 сентября областной универсальной библиотекой ко Дню языков народов Казахстана была оформлена книжная выставка «Тіл- достықтың алтын көпірі». Студенты 2-го курса группы ТОРА 16-22 приняли участие в открытии данной выставки.
На выставке была представлена литература выдающихся лингвистов Қ.Жұбанұлы, С.Исаева, Ы.Маманова, книги о языковой политике, культуре, истории яыкового образование и многое другое.
Один из разделов выставки посвящен основоположнику казахской лингвистики, литературоведения, разработавшего основы казахского языкознания Ахмету Байтурсынову.

4 қыркүйекте облыстық әмбебап кітапханамен Қазақстан халықтарының тілдері күніне орай «Тіл — достықтың алтын көпір» атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. Осы көрменің ашылуына АКҚЖ 16-22 тобының 2 курс студенттері қатысты.
Көрмеде көрнекті лингвистердің Қ.Жұбанұлы, С. Исаев, Ы.Маманов, әдебиеті ұсынылды, тіл саясаты, мәдениет, тіл білімі тарихы және тағы басқалар туралы кітаптар.
Көрме бөлімдерінің бірі қазақ тілінің білімінің негізін қалаған Қазақ лингвистикасының, әдебиеттануының негізін қалаушы Ахмет Байтұрсыновқа арналған.