С 14 июня по 17 августа т.г. молодой педагог, серебряный призёр Республиканского конкурса «WorldSkills Kazakhstan-2023» Кайль В.В. проходит подготовку в отборочный тур на EuroSkills, который будет проводиться в Польше. В отборочном лагере будет определен участник, который получит путевку на престижный конкурс по компетенции «Облицовка плиткой». Тренировочный лагерь проходит в Строительно-технологическом колледже г.Кокшетау. Конкурсанты выполняют работы по мировым стандартам. Желаем удачи нашему мастеру!

Ағымдағы жылдың 14 маусымы мен 17 тамызы аралығында жас педагог, «WorldSkills Kazakhstan-2023» республикалық байқауының күміс жүлдегері Кайль В.В. Польшада өтетін EuroSkills іріктеу турына дайындықтан өтуде. Іріктеу лагерінде «Плиткамен қаптау» құзыреті бойынша беделді конкурсқа жолдама алатын қатысушы анықталады. Оқу-жаттығу лагері Көкшетау қаласының Құрылыс-технологиялық колледжінде өтеді. Байқауға қатысушылар әлемдік стандарттар бойынша жұмыстарды орындайды. Шеберімізге сәттілік тілейміз!