Дипломдық жобаларды қорғау
20-22 маусымда Павлодар монтаждау колледжінде 27 студенттің «Ғимараттар мен құрылыстарды салу және пайдалану» мамандығы бойынша дипломдық жобаларды қорғау өтті. Комиссия құрамына «КСУ» ЖШС, «Plenty C» ЖШС, «Рубиком» ЖШС, «Азия-Строй-ПВ» ЖШС сияқты әлеуметтік әріптестердің өкілдері кірді. Студенттер мамандық бойынша жоғары білім көрсетті, оларға 3 және 4 біліктілік разрядтары берілді.

🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶🔶

Защита дипломных проектов
20-22 июня в Павлодарском монтажном колледже состоялось защита дипломных проектов по специальности «Строительство и эксплуатация зданий и сооружени» у 27-ми студентов. В состав комиссии вошли представители социальных партнеров таких как ТОО «ГСУ», ТОО «Plenty C», ТОО «Рубиком», ТОО «Азия-Строй-ПВ». Студенты продемонстрировали высокие знания по специальности, им присвоены 3 и 4 квалификационные разряды.