«Павлодар монтаж колледжі» ШЖҚ КМК бастамасы бойынша 2022 жылғы 8-10 қараша аралығында оқу орны базасында «Кнауф ГИПС Қапшағай» ЖШС өкілінің қатысуымен»құрғақ құрылыс»тақырыбы бойынша оқыту семинары өткізіледі.ДЭГ қатысатын кәсіпорын » Сидоров А. А.
Бұл курстың мақсаты Арнайы пәндер оқытушыларына, өндірістік оқыту шеберлеріне және бітіруші топтардың студенттеріне Болашақ мансаптың негізі және табысты жұмыстың кепілі болатын Кнауф сапалы материалдарын жасау және олармен жұмыс істеу бойынша білім алуға мүмкіндік береді.
Оқу курсы барысында заманауи оқыту әдістері қолданылды, аспалы төбелердің негізгі конструкциялары, әртүрлі конструкцияларды жасау үшін құралдар мен компоненттерді қалай таңдау керектігі зерттелді.
Курс аяқталғаннан кейін тыңдаушылар сертификаттар алады.