Павлодар монтаж колледжінің студенттері тест тапсырмаларын сынақтан өткізуге қатысты. Бұл тапсырмалар жоғары оқу орындарына қысқа мерзімді оқуға түсу кезінде пайдаланылатын болады.

Бірден 33 оқушы «тапсырмалар мен құрылыстарды салу және пайдалану» және «автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету» мамандықтары бойынша Павлодар машина жасау колледжінде тест тапсырды. Студенттерді ұйымдастырумен және дайындаумен арнайы пәндер бойынша ПМК оқытушысы И. Оспанова және өндірістік оқыту шебері А. Павловец айналысқан.

Бұған дейін Павлодар монтаж колледжінің тағы бір өкілі Ұлттық біліктілік тестілеуіне арналған тест тапсырмаларын сынақтан өткізуге қатысқан болатын. Арнайы пәндер оқытушысы С. Смағұлов Ақпараттық технологиялар колледжінің базасында жұмыс істеді.