27 октября т.г. студенты Павлодарского монтажного колледжа Әлжан Ерқанат (руководитель — Байбулова А.М.) и Ердіғалым Айдос (Рахатжан М.) приняли участие в городском конкурсе «Сұлтанмахмұттың қоңыр күзі», посвященный творчеству С.Торайгырова. Наши студенты показали хорошие знания и ответили на вопросы викторины, а также выразительно наизусть 9 стихотворений поэта. По итогам конкурса студенты колледжа отмечены благодарственными письмами и подарками от ГУ «Отдел культуры и развития языков города Павлодар».

Поздравляем.

Ағымдағы жылдың 27 қазанында Павлодар монтаждау колледжінің студенттері Ерқанат Әлжан (жетекшісі — А.М.Байбулова ) және Айдос Ердіғалым (М. Рахатжан) С. Торайғыровтың шығармашылығына арналған «Сұлтанмахмуттың қоңыр күзі» қалалық байқауына қатысты. Біздің студенттер жақсы білім көрсетіп, викторинаның сұрақтарына жауап берді, сондай-ақ ақынның 9 өлеңін мәнерлеп жатқа айтып берді. Байқау қорытындысы бойынша колледж студенттері «Павлодар қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі»ММ алғыс хаттарымен және сыйлықтарымен марапатталды.

Құттықтаймыз!