10го сентября представители Управления образования Павлодарской области, инженерно-преподавательский состав и студенты Павлодарского монтажного колледжа встретили участника EuroSkills.
Наш выпускник, а ныне молодой специалист Кайль Виталий завоевал «Медальон отличия» в компетенции «Облицовка плиткой».
Национальная сборная Казахстана по итогам чемпионата EuroSkills завоевала две медали и четыре медальона! Это лучший результат за всю историю участия в EuroSkills.
Поздравляем!

10 қыркүйекте Павлодар облысының білім басқармасының өкілдері, инженерлік-оқытушылар құрамы және Павлодар монтаждау колледжінің студенттері EuroSkills қатысушысымен кездесті.
Біздің түлегіміз, ал қазір жас маман Кайль Виталий «Плиткамен қаптау» құзыреттілігінде «Үздік медальонды» жеңіп алды.
Қазақстан ұлттық құрамасы EuroSkills чемпионатының қорытындысы бойынша екі медаль және төрт медальон жеңіп алды! Бұл EuroSkills — ке қатысу тарихындағы ең жақсы нәтиже.
Құттықтаймыз!